top of page

Ben Kimim?

Bursa bölgesindeki en iyi danışmanlardan biri olmak üzere çalışıyorum. Müşterilerimin menfaatlerine daima öncelik veriyor, ihtiyaç duydukları sonuçları aldıklarından emin olmak için beklenenin ötesinde hizmet veriyorum.


Düşüncelerinizi, hayallerinizi hayata geçirmek için tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzda veya farklı konularda ipuçları almak istediğinizde bana başvurabilirsiniz. Randevu almak için hemen iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimi konuşalım.

Bathroom
Done Deal

Biyografi

1980 Bursa Doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum. 2004 yılında ilaç sektöründe tıbbi tanıtım temsilcisi olarak iş hayatına başladım, Beşeri ilişkilerimin neşeli, enerjik, saygılı, dürüst ve sürdürülebilir temellerde olması için büyük gayret ve çaba göstererek kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam etmekte kararlıyım. Bu kararlılıkla severek çalıştığım için Türkiye genelinde satış 1.liklerine imza attım, bölge müdürlüğüne aday gösterilerek 2007 yılında Bursa bölge müdürü olarak görevime devam ettim. Bu görevimde de yeni fikirler geliştirebilme, detaylar üzerinde durabilme, grupları yönetebilme, takım liderliği yapabilme, öğretici olma, koçluk ve mentörlük yapabilme, değişime ayak uydurmak ve yakından takip etmek, hızlı ve etkili kararlar alabilme konularında kendimi oldukça geliştirdim ve görevimi uzun yıllar başarılarla dolu bir şekilde yerine getirdim. 2013 yılında firma değiştirerek daha geniş coğrafyayı hedef alan Marmara Bölge Müdürü ve Ticaret Müdürü olarak mesleğimi sürdürdüm. 2021 yılında tüm bilgi ve birikimimi kullanarak güvenilir ve dürüst çalışma prensipleri üzerinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya karar verdim. Sahip olduğumuz tüm değerleri daha da değerli hale getirmek kendi elimizdedir.
Saygılarımla...

Daha Fazla Bilgi
bottom of page